Pages

neděle 5. října 2014

Přírodní kříšťál

... symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií, přičemž negativní odebírá a pozitivní nabíjí. Vyrovnává, čistí a chrání auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdící volný tok energie. Vnáší do duše jasno a čistotu. Nabíjí nás neustále novou energií a silou. Zbaví nás nespavosti a postará se o příjemné sny, pokud ho umístíme na noční stolek. Do snů vnese jasno a pozitivní energii, pokud se v noci nachází v naší blízkosti. Zneškodňuje také záporné zemské záření a geopatogenní zóny.
     Třeba jednou budu mít taky takový :-)
 
IZOVELLA. fler.cz [online]. [cit. 5.10.2014].
Dostupný na WWW: http://www.fler.cz/zbozi/privesek-magicky-krystal-kristal-ag-925-3014617Léčebné účinky: Křišťál nabíjí tělo pozitivní energií, vitalitou a silou. Léčí a zmírňuje bolesti, popáleniny a kožní onemocnění - pro tento účel umývejte rány léčivým elixírem z Křišťálu. Používá se i k zastavení krvácení. V centru hrdla pozitivně působí na funkci štítné žlázy, v srdečném centru na srdce, na krevní oběh, plíce, v pupeční oblasti na zažívací ústrojí. Čistí a léčí cévní systém, ledviny, podporuje látkovou přeměnu a trávení, pomáhá zbavovat tělo jedů, nečistot a škodlivin. Působí nejen preventivně ale i léčebně při nádorových onemocněních. Pomáhá při migréně. Pomoci Křišťálu máme možnost ještě v počátečním stádiu spolehlivě určit blokády a oblasti, které nejsou zdravé. Pití léčivého elixíru z Křišťálu po doušcích nalačno výborně pomůže při průjmech a žaludečních nevolnostech.

Rozdíl mezi přirodním a vyrobeným křišťálem je ten (např. křišťálové sklo, které je zcela čiré), že může mít inkluze, vnitřní zlomy, skvrny nebo nerovnoměrné barvy a textury. Nejsou to chyby ani vady, ale skutečnost, že se jedná o skutečný Křišťál. Některé druhy Křišťálů mohou být zpočátku čiré, ale nezůstávají v takovém stavu věčně, protože Křišťál i ostatní kameny neustále pracují, přijímají a vysílají energii a je to na nich i viditelné. 
                                                                                                                                                          Obrázky vytvořeny screenshotem v programu Malování. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář!