Pages

pondělí 2. listopadu 2015

Podzim je pastvou pro naše oči

A je tu listopad. Období, na které se většina z nás netěší. Ale proč, čím je to způsobeno? Sychravým a nevlídným počasím nebo neustálým navlékáním svetrů, balením do šál, oblékáním chlupatějších ponožek..? Nebo snad tím, že bývají velmi často přetopené supermarkety, MHD a stálé vyslékání a oblékání je prostě otravné? Ať je to, jak je to, podzim je nádherný a barevně kouzelný. Je úžasné pozorovat, jak se příroda mění a jak se díky ní mění i naše činnosti.  
     A co já a podzim? Otravné vyslékání v obchodech už jsem dávno hodila za hlavu. Má to cenu to řešit, když se to nezmění? - Nemá. Místo toho si ráda ve volné chvíli prohodím letní šatník za podzimní, vytáhnu oblíbené kozačky, šály, teplé bundy... a těším se na to, až si po létě obléknu zase něco jiného, co už jsem na sobě dlouho neměla.
   
     Minulý týden jsem brouzdala internetem a vykoukly na mě překrásné podzimní fotky od mého spolužáka Honzíka H., které mě opravdu zaujaly. V ten moment jsem věděla, že mu musím napsat a požádat ho o vypůjčení pro můj blog, abyste je mohli také zhlédnout :-) A protože těch fotek byla opravdová spousta, vybrala jsem jen ty TOP. Tímto Honzíkovi děkuji za možnost zveřejnění :-) 

No není podzim nádher?   Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář!